Karl Axel Pehrson

479332

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Epipyter Nirak", signerad K A Pehrson, olja på duk, 65x40 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Karl Axel Pehrson

Budhistorik (9 bud)
3435786
10 000
3433484
7 000
3430814
6 800
3424851
6 600
3424515
6 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.