Tommy Östmar

479327

TOMMY ÖSTMAR (född 1934): Figurkomposition, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 108x70 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Tommy Östmar

Budhistorik (9 bud)
3433400
8 200
3432249
8 000
3431835
7 800
3431178
7 600
3427731
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.