Byrå sengustaviansk stil

479325

BYRÅ, pyramidmahogny, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, med stenskiva, 3 lådor, beslag samt dragringar i mässing, fasade hörn med kannelyr, höjd ca 74, 80x44 cm

Slitage, repor, märken, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
3427741
1 600
3427742
3427741
1 400
3427740
1 300
3427736

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.