K G Nilson färglitografi

479324

K-G NILSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad K-G Nilsson 1983, till Newton 34/100, färglitografi, 48x79 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

K G Nilson färglitografi
Budhistorik (17 bud)
3433449
3433336
3433336
850
3433196
3428510
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.