Peter Dahl litografi

479320

PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, färglitografi, signerad Peter Dahl, PT, ca 45x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl litografi
Budhistorik (5 bud)
3433898
1 800
3433734
1 700
3430748
1 600
3422206
3422205

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.