Lennart Jirlow färglitografi

479317

LENNART JIRLOW (född 1936): "Le jour de Noël", signerad och numrerad 101/269, färglitografi, ca 54x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3425211
3 800
3424984
3 600
3425207
3 400
3424984
3 200
3424292

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.