Olle Hjortzberg akvarell

479315

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Voule Vettura Signari, signerad och daterad Olle Hjortzberg April 1939, akvarell, ca 27x38 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Hjortzberg akvarell
Budhistorik (8 bud)
3432392
3430549
3423561
3423560
700
3423559
650

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.