Oscar Törnå

479314

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Häst och vagn på landsväg, signerad och daterad Oscar Törnå November 1874, olja på duk, 29,5x49 cm

mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oscar Törnå

Budhistorik (8 bud)
3433263
3433241
2 400
3433239
3433207
3432900
1 900

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.