Bordslampfot GAB

479308

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bordslampa, 1900-talets första hälft, brons, grönpatinerad, undertill märkt GAB Brons 59, höjd inkl sockel ca 23 cm

Lampsockel med skada, smärre ytskador

Belysning, Bordslampor

Bordslampfot GAB

Budhistorik (6 bud)
3427361
550
3426938
500
3426624
450
3426095
3418724

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.