Lasse Åberg färglitografi

479296

LASSE ÅBERG (född 1940): Musepigg, signerad Lars Åberg, numrerad 77/175, litografi, bladstorlek 60x45 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lasse Åberg färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3432455
3429136
3421797

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.