John-Erik Franzén färglitografi

479295

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Chevrolet, signerad och daterad JEF 1985, PT, färglitografi, 44x40 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (11 bud)
3429440
750
3427307
700
3429439
700
3427307
650
3427260
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.