Fåtölj 1950-tal

479294

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, kromad stomme, benavslut med hjultrissor, klädsel i skinn, knappförsedd rygg, sitthöjd ca 35, bredd ca 83 cm

Klädsel med slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fåtölj 1950-tal

Budhistorik (4 bud)

3427176
450
3426366
3426126
3417391

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.