K A Pehrsson

479291

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -91, färglitografi, 232/385, 39x58 cm

K A Pehrsson
Budhistorik (4 bud)

3431167
450
3430898
3430538
3420779

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.