Saura

479290

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad Saura, 1/125, färglitografi, bladstorlek 75x55 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Saura
Budhistorik (25 bud)
3432081
2 400
3432059
3424757
3423877
1 800
3423876
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.