Ulla Waller

479287

ULLA WALLER (född 1916): Villa Radet, Paris, Mont Matre, signerad samt daterad atergo 1981, olja på duk, 81x72 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Ulla Waller

Budhistorik (14 bud)
3432072
4 200
3432071
3432065
3 800
3431931
3 600
3432064
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.