Philip von Schantz

479286

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Hink, signerad och daterad von Schantz -86, 79/190, blindstämpel Lindströms AB, färglitografi, ca 43x34 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Philip von Schantz
Budhistorik (15 bud)
3429426
3431877
3429426
1 900
3431180
1 800
3429426
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.