Gagliardi

479283

GIUSEPPE GAGLIARDI (född 1896): På stranden, signerad samt daterad -87, olja på duk, ca 62x86 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gagliardi

Budhistorik (3 bud)

3431834
3430112
3427882

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.