Mona Huss Wallin färglitografi

479278

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Hus i skogen, signerad M Huss W -78, 436/450, färglitografi, ca 44x58 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (11 bud)
3432045
3432508
3432045
3432502
950
3432045
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.