Bordslampa

479271

BORDSLAMPA, 19/2000-tal, stomme i mässing, klotformad kupa i gultonad glas, höjd ca 62 cm

Smärre slitage, mindre bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (5 bud)
3426577
450
3426128
3426576
3426128
3425677

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.