Snedklaffssekretär

479266

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, mahogny, 3 lådor, snedklaf med bakomvarande lådinredning, beslag i mässing, höjd 108, 100x55 cm

Bruksslitage, mindre fanerskador, en låda med skada

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Snedklaffssekretär

Budhistorik (6 bud)
3433874
500
3433870
450
3433873
450
3433870
3432749

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.