Bajonetter Frankrike

479262

BAJONETTER, Frankrike, modell 1866, 2 st, kavel i mässing, daterade 1870 resp 1875, längd ca 70 cm

Åldersrelaterat slitage

Vapen/Medaljer

Bajonetter Frankrike

Budhistorik (12 bud)
3427418
3426902
3427416
3426902
3426187
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.