Karmstol Karl Johan

479258

KARMSTOL, 1800-tal, Karl Johan, fanérad i mahogny, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Karmstol Karl Johan

Budhistorik (2 bud)

3432839
3432388

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.