Sängbord 1 par

479253

SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, grönmålade, höjd 75, 35x41 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Sängbord 1 par

Budhistorik (21 bud)
3433946
1 400
3433941
1 300
3433945
1 300
3433941
3433937

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.