Hatthylla

479251

HATTHYLLA, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funktionalism, bredd ca ca 127x24

Bruksslitage, färgfläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Hatthylla

Budhistorik (8 bud)
3427438
650
3427153
600
3427437
550
3427153
500
3427430
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.