Slagbord

479248

SLAGBORD, 1800-tal, delvis grönmålat, lådor i sargen, höjd 78, 98x195 cm

Smärre slitage

Möbler, Matbord

Rum 15

Slagbord

Budhistorik (6 bud)
3433346
3433345
3433254
3433237
3432820
450

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.