Bokhylla Art Deco

479242

BOKHYLLA, låg modell, Art Deco, 1920-tal, bonad ek, brännmärkt "P A Eklund, Bispgården", höjd ca 104, 171 x 36 cm

Bruksslitage, 1 fot/tass baktill saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Bokhylla  Art Deco

Budhistorik (5 bud)
3426432
500
3427131
450
3426432
3426189
3422471

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.