Skrivbord

479236

SKRIVBORD, sent 1800-tal, 3 lådor i sargen, svart skiva, svarvade ben, höjd 78 cm, 63x110 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Skrivbord

Budhistorik (14 bud)
3434035
2 600
3433650
2 400
3433650
3433553
3433648

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.