Theo Tobiasse färglitografi

479234

THEO TOBIASSE (född 1927): Figurkomposition med figurer, färglitografi, signerad Theo Tobiasse, numrerad 54/150, bladmått ca 109x74 cm

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3426716
3418137
3418136
3416242
1 400
3416228
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.