Erik Haamer

479230

ERIK HAAMER (Estland/Sverige, 1908-1994): Motiv från Kärna, akvarell, signerad Haamer samt daterad -51, 49x60 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Haamer

Budhistorik (12 bud)
3428569
3 200
3428565
3428555
2 800
3428550
2 600
3428553
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.