Oljemålning 1800-tal

479228

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, olja på kopparplåt, ca 19,5x28cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3430848
3 400
3429327
3 200
3430847
3429327
2 800
3430846
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.