Taklampa mässing

479215

TAKLAMPA, mässing, 1900-talets senare del, kupor i tonat glas, höjd ca 80, diameter 50 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Taklampa mässing

Budhistorik (13 bud)
3427583
900
3427526
850
3427520
3427137
750
3427132
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.