Soffbord

479214

SOFFBORD, mässing och onyxmarmor, 1900-talets andra hälft, höjd ca 50, 180x70 cm

Visst slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Soffbord

Budhistorik (3 bud)

3427474
3420088
3416206

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.