Uno Vallman oljemålning

479212

UNO VALLMAN (1913-2004): Fiskar, signerad och daterad Uno Vallman 1961, olja på pannå, ca 50x61 cm

Tavelvagn 1

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3426704
3 600
3426796
3 400
3426704
3 200
3426424
3426422
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.