Uno Vallman oljemålning

479211

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med med bilar, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 60x50 cm

Fack 33

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3427642
600
3427637
550
3416576
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.