Berndt Wennström oljemålning

479210

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Fågelskådaren", signerad och daterad 83, olja på duk, 41x32 cm

Rum 15

Berndt Wennström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3426596
3427192
3426596
1 600
3425766
3425766
750

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.