Uno Vallman oljemålning

479209

UNO VALLMAN (1913-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman 1977, olja på duk, ca 46x55 cm

Fack 26

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3426430
3426429
1 900
3426428
1 800
3426427
1 700
3426224
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.