Halvmånebord

479208

HALVMÅNEBORD, 1900-tal, grönmålat med girlanger, höjd 74, 51x100 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Halvmånebord

Budhistorik (3 bud)

3423814
3423813
700
3423812
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.