Uno Vallman oljemålning

479206

UNO VALLMAN (1913-2004): Fiskehamn, signerad och daterad Uno Vallman 1971, olja på duk, ca 53x65 cm

Tavelvagn 2

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3427601
2 800
3427032
2 600
3427600
2 600
3427032
2 400
3424298

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.