Karmstolar 1 par

479205

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviank stil, 1900-tal, grönmålade med gul tygklädsel, sitthöjd 50 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Karmstolar 1 par

Budhistorik (10 bud)
3434069
950
3434063
900
3434042
3434030
700
3434025
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.