Takarmatur Stilnovo Milano

479204

STILNOVO, takarmatur, Italien 1950-tal, frostad vit glaskupa, överdel i mörk akryl, stålstomme, reglerbar höjd, etikettmärkt Stilnovo Milano, armaturens höjd 38, diameter 44,5 cm

Bruksslitage, akrylen med repor

Belysning, Taklampor, Design

Rum 3

Takarmatur Stilnovo Milano

Budhistorik (8 bud)
3428215
700
3428213
600
3428211
550
3427840
500
3426066
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.