Torsten Palm oljemålning

479203

TORSTEN PALM (1885-1934): landskap, olja på pannå, signerad samt daterad -20 23x32 cm

Torsten Palm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3434347
2 600
3433987
2 400
3423968
3433635
3423968

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.