Byrå

479202

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, 3 lådor, dekormålad, imitationsmålad skiva, höjd 110, 88x50 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Byrå

Budhistorik (21 bud)
3433444
2 600
3433398
2 400
3432329
3426536
3426535
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.