Halvmånebord 1800-tal

479201

HALVMÅNEBORD, 1800-tal, halvmåneformad skivad, gråmålat med girlanger, höjd ca 77 cm, 104x55 cm

smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Halvmånebord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3432840
500
3428036
450
3427483
3423820

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.