Bord

479200

BORD, med låda i sargen, 1800-tal, vitmålat, höjd 68, 46x66 cm

mindre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Bord

Budhistorik (10 bud)
3433754
3433753
950
3433751
900
3433750
850
3431423

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.