Uno Vallman oljemålning

479197

UNO VALLMAN (1913-2004): Fruktplockare, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 38x46 cm

Tavelvagn 1

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3426705
2 400
3416227
3416431
3416227

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.