Uno Vallman oljemålning

479196

UNO VALLMAN (1913-2004): Strand med måsar, signerad och daterad Uno Vallman 1995, olja på duk, ca 46x55 cm

Fack 4

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3427126
3427125
850
3427124
3423938
750
3423937
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.