Skrin 17/1800-tal

479195

SKRIN på senare benställning, barockstil, 17/1800-tal, järnbeslag i genombruten dekor, höjd ca 22, 41x47 cm

Mindre slitage, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Skrin 17/1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3428797
2017-08-24 16:54:39

2017-08-26 kl 16:35
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.