Uno Vallman oljemålning

479194

UNO VALLMAN (1913-2004): Tupp, signerad och daterad Uno Vallman 1958, olja på duk, ca 65x55 cm

Fack 32

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3427007
3427384
3 800
3427007
3 600
3427383
3 400
3427007

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.