Anders Zorn etsning

479192

ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, 17,7x12 cm
LITTERATUR: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211

Fack 26

Anders Zorn etsning
Budhistorik (21 bud)
3426956
3 400
3426954
3 200
3426952
3426950
2 800
3426949
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.