Zorn etsning

479191

ANDERS ZORN (1860-1920): Lavards Anders, signerad Zorn, signering i plåten, utförd 1919, etsning, 15,7x11,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 168

Fack 26

Zorn etsning

Budhistorik (4 bud)

3426964
1 600
3419925
3419923
3419921

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.